Menu
reklama
reklama
reklama

Wspomnijmy jaworznickie obchody święta niepodległości od roku 2008

swniepodl11 listopada - najważniejsze święto - Narodowe Święto Niepodległości obchodzimy w Jaworznie zawsze godnie, zawsze z należytym uszanowaniem naszej historii, naszych przodków i wydarzeń, które często tragiczne w naszej historii, w końcu doprowadziły do naszej niepodległości i do poczucia że oto mamy ojczyznę wolną, niezależną od innych, niepodległą i w taką, w której to my, a nie ktoś za nas może decydować o przyszłości.

Zobaczmy jak to było przez kilka ubiegłych lat. Mamy dla naszych czytelników po trzy zdjęcia z lat 2008 - 2016. Na nich widać, jak bardzo zmieniły się niektóre osoby. Niektórych już niestety nie ma z nami.

Przed świętem radości warto zatrzymać się chwilę i pomyśleć o tych, którzy budowali naszą wolność i naszą rzeczywistość.


Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us