Menu
reklama

A może JADŁODZIELNIA w Jaworznie?

jadlodzielniaBył już pomysł na dzielenie się ubraniami, Wieszaki, na których można było zostawić niepotrzebną odzież a ci, którym by się ona przydała, mógł sobie wziąć i cieszyć się odzieniem, na które ich nie stać. A co by było gdyby taką sama "wymianę" zorganizować z żywnością?
Trudno powiedzieć, czy mógłby to wypalić, bo aby taka lodówka mogła zadziałać, potrzeba bardzo odpowiedzialnych osób, które po pierwsze przynosiłyby naprawdę świeże, pełnowartościowe jedzenie, a po drugie takich potrzebujących, które byłyby naprawdę głodne, a nie z chciejstwa zabierałyby z lodówki przygotowane porcje.


to na pewno wynalazek wysoko rozwiniętego świata, wysokiej kultury i prawdziwie odpowiedzialnych obywateli. Czy jadłodzielnia mogłaby w Jaworznie "Wypalić?" Czekamy na opinie.
Pomysł zawdzięczamy Pani Iwonie Skotnickiej. Dziękujemy za prawdziwie społeczną postawę i empatię dla innych.

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us