Logo
Wydrukuj tę stronę

Jerrys Fingers Zaduszki na BIS w rytmie Boogie Woogie

jerrysfing31117127Z zespołem Jerry's Fingers znamy się do początku jego istnienia. Portal Mojejaworzno był na prawie wszystkich koncertach zespołu, toteż znamy się doskonale i wiemy, czego po sobie oczekiwać.

Byliśmy na pamiętnym, jam session, kiedy to swego rodzaju wybuchem supernowej z zespołu "Konserwator Band" utworzył się "Jerry's Fingers", a było to w 2012 roku, 23 marca.

Od tej pory byliśmy świadkami kilku niezwykłych bluesowych koncertów, świetnych premier, byliśmy duchowo z nimi, kiedy to zdobywali laury na festiwalu "Blues Nad Bobrem" za najlepsze wykonanie utworu Tadeusza Nalepy, a potem, kiedy występowali na światowej sławy festiwalu "Rawa Blues".


jerrysfing31117067Tym razem w Klubie Relax, kiedy to na "Bluesowych Zaduszkach" wystąpili i porwali tłumy przybyłych, spragnionych dobrej muzyki jaworznian.

Mają nieskończone pokłady energii, doskonale zaaranżowane boogie, rockabilly i wszelkie odmiany tętniącego radością bluesa, blues rocka.

To domena Paluszków Jerry'ego, czyli Jurka Szyi, bo to z jego determinacji wzięła się dzisiejsza pozycja grupy na polskiej scenie.

W skład wchodzą Max Ziobro, Przemek Celeban, Kamil Maliszewski, Piotr Szencel, Adam Bisaga i oczywiście Jurek Szyja.

Zapraszamy do GALERII wyjątkowych zdjęć 

jerrysfing31117104Ale tym razem do składu dołączył niezwykły, znany na całym świecie, od Kanady po Kamczatkę, Michał Cholewiński.

Jak Go przedstawił Kamil Maliszewski, ten człowiek pochodzi z miasta, w którym nawet domy budują z ziemniaków, czyli z Poznania, ale za to potrafi zagrać Boogie Woogie lewą ręką.

Stąd na scenie jest wyjątkowo pożądany i w muzykę będącą niemal erupcją wulkanu, dodaje elementy trzęsienia ziemi.


jerrysfing31117014Publika szalała a na dżwięk samych tytułów dziewczyny wydawały takie piski, że niejeden zespół mógłby pozazdrościć. Na scenę leciały nawet... biustonosze, pieczołowicie szanowane przez muzyków podawane sobie z rak do rąk, stanowiące ozdobę statywów na mikrofony, czy tez po prostu wieszane na szyjach.

Wymienimy kilka tytułów? A wymieńmy: R`N`R Daddy, Movie Star, Bloody Mess, Jelly Rool, Monkey,Boogie, Taxi Driber, czy Booba Gooba.

Kto zna, wie co mogło się dziać w Relaksie. Kto nie zna, musi poznać i przyjść na kolejny koncert.

My Zapraszamy do GALERII wyjątkowych zdjęć  i do obejrzenia video z jednym z utworów.

 

 

Artykuły powiązane

Template Design © Joomla Templates GavickPro. All rights reserved.
© 2005-2015 MojeJaworzno All-Info