Menu
reklama
reklama
reklama

Jerrys Fingers Zaduszki na BIS

jerrysrelax31117

 3 listopada zapraszamy na koncert najlepszej, najbardziej znanej w Polsce jaworznickiej grupy bluesowej - Jerry's Fingers.

Szczegóły na plakacie - będzie mocno, głośno i blues-rockowo.

Bilety - 15,00 zł

Do nabycia w Klubie Relax albo na www.emband.pl

Zespół Jerry's Fingers to sześcioosobowy zespół z Jaworzna działający od 2011 roku. Inspirację czerpią z licznych odmian bluesa (Boogie, West Coast, Jump), najbardziej jednak z rdzennego bluesa rodem z Chicago. Ich kompozycje podsycane są również ognistym Rock&Roll'em. 
W 2013 roku zespół wydał debiutancki album, EP'kę zatytułowaną: 'Welcome to fabulous Jerry's Fingers World!', która jest pierwszym, ale nie ostatnim wydawnictwem spod znaku JF.
Przez ten niedługi czas działalności, Jerry's Fingers brał udział w kilku festiwalach w których sięgał po liczne nagrody. 3 listopada zespołu będzie można posłuchać podczas Zaduszek Bluesowych w Klubie „Relax”.


Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us