Menu
reklama
reklama
reklama

Balady dla Elli - zaśpiewa Ewa Uryga, zagra Archetti


archettiuryga CustomTo będzie brzmiało bardzo ciekawie, a wręcz rewelacyjnie. Ewa Uryga to wokalistka, która nie raz już odwiedzała Jaworzno zaszczycając swą obecnością takie wydarzenia jak Jeunesses Musicales, czy też organizowany przez eM Band festiwal Forum Muzycznych Talentów.

Jej piękny jazzowy głos zapadł w pamięć publiczności, która rzadko ma okazję posłuchać go w mediach.
W 1999 roku Ewa Uryga nagrała płytę z piosenkami ikony światowego jazzu, Elli Fitzgerald. Do tej pory Królowa polskiego gospel wykonuje te utwory z wielkim powodzeniem na ekskluzywnych koncertach. Dziś mamy propozycję posłuchania ich na żywo.


26 listopada na scenie Młodzieżowego Domu Kultury wraz z Orkiestrą Kameralna Miasta Jaworzna Archetti. oraz w towarzystwie zespołu w składzie mark Soskin, Luques Curtis i Dorota Piotrowska Ewa Uryga wykona własne interpretacje znanych piosenek Elli,.

Będą to między innymi Don't Go to Strangers, Lush Life, What Are You Doing For The Rest Of Your Life, A Child Is Born, czy Round Midnight.

Zapraszamy na to spektakularne wydarzenie.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us