Menu
reklama
reklama
reklama

Aktywne jaworznianki - po raz pierwszy!

aktywnejaworznianki 40Dla Pań, o Paniach, albo już aktywnych, albo tych, które aktywne pragną być, ale najpierw pragną dowiedzieć się czegoś o pokonywaniu trudności, o zmianie drogi życiowej w taki sposób, aby mogła ona bardziej niż dotychczas usatysfakcjonować, albo po porstu zmienić się, bo dotychczasowe osiągnięcia nie wystarczają

Aktywne Jaworznianki to seria spotkań, na pomysł których wpadły dwie... oczywiście jaworznianki, Panie Patrycja Kłósek i Karolina Boborowska. W zorganizowaniu spotkania pomogła Pani Monika Bryl - Zastępca Prezydenta Jaworzna.Dwie wykładowczynie, Panie Anna Nikiewicz- Jankowska i Kinga Wosz opowiedziały o możliwościach zakładania własnej firmy, o różnicach, jakie dzielą różne formy, począwszy od jednoosobowej działalności gospodarczej, na spółkach kończąc, ale i o tym, jak stać się pewną siebie, jak przełamywać uprzedzenia, jak zyskać przychylność otoczenia i szacunek wśród tak znajomych, jak i dopiero co poznawanych ludzi, za pomocą tak zwanego personal brandingu - ech ta angielszczyzna - a chodzi po prostu o budowanie własnego wizerunku.

Jako że Pań wiele, a mężczyzn niemal niezauważalnie, można było się skupić na obserwacji zasłuchanych w prelegentki twarzy i na samych prelegentkach poprzez obiektyw.

I tak powstała galeria z pierwszego spotkania aktywnych jaworznianek.


 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us