Menu
reklama
reklama
reklama

Urodziny Mandatu dokonane. Farben Lehre główną gwiazdą.

lfrfinal020917 124Po sześciu tygodniach, sześciu niedzielach poświęconych festiwalowi - Letniemu Festiwalowi Rocka - po rzetelnych sześciu relacjach, o finałowym koncercie tylko kilka słów i zdjęcia, które obrazują urodziny zespołu Mandat.
Zespół na swój jubileusz zaprosił trzy kapele.

Znajomą Załogę Andrzeja, która jak zwykle dała swoim wejściem wiele energii, znany doskonale w świecie rocka Farben Lehre, który w kameralnym klubie na świetnej scenie sprawdził się wyjątkowo pozytywnie, porywając do zabawy cała publiczność, oraz vicezwycięzcę Letniego Festiwalu Rocka, zespół Blakbird.

Jako drugi zagrał właśnie Mandat, który nie pozostawił wątpliwości, że jest jednym z ciekawszych jaworznickich składów grających własną muzykę, mający własny styl i pomysły na dobrą zabawę.
Dziś mamy zdjęcia z pierwszych trzech koncertów. O Zespole Blackbird pisaliśmy TUTAJ.

Przeczytaj również - relacje z wszystkich koncertów - oraz zdjęcia i video:


Zapraszamy do GALERII z URODZIN MANDATU

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us