Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Jaworznickie ZOO - można tu spędzić całe popołudnie

  • Autor 


zwierzakikolazNajbardziej podekscytowane są małpy - ciekawskie, gapią się i kombinują, co też my, po drugiej stronie siatki robimy. Pewnie współczują nam życia w klatce.

Wprawdzie bardzo małe, zmieszczą się na dłoni, jednak kiedy popatrzeć im w oczy, kiedy one w oczy obserwatorowi zerkną, nie ma wątpliwości, że to istoty na swój sposób, a nawet nieco na nasz, ludzki, myślące.

Najmniejsze zainteresowanie tym, co dzieje się wokół, oprócz zwierzaków śpiących, przejawia, a w zasadzie nie przejawia krokodyl. Tak, zaraz odezwą się głosy tych, kórzy zobaczą zdjęcie stwora - przecież to nie krokodyl! Nooo, mów tam sobie. Ma paszczę, ma zęby? Ma ogon? Ma! No to krokodyl.

zwierzakimajster 137A oprócz nich w tym małym, acz bardzo bogatym w gatunki jaworznickim zoo możemy zobaczyć naprawdę imponującą liczbę, rybek, ptaków, gryzoni, i kilka egzotycznych stworów, jakby to klasyk powiedział "N pies ni wydra - coś na kształt świdra".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z popołudnia w zoo, a jutro na wycieczkę, oglądać podziwiać, interesować się i nabywać.

Mieć w domu zwierzaka, to naprawdę świetna sprawa. Ale niech to nie będzie chwilowa fascynacja.
Zwierzak, nawet rybka, nawet pirania, która nie ma nic innego do roboty, tylko czekać na palec wsadzony pod wodę, albo krokodyl, kórego egzystencja polega na "nicnierobieniu" oprócz czekania na żarło.
UWAGA Wszystkie fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .


 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us