Menu

Zespół The Paperweight SINGIEL - HELLO! Pierwszy taki przebój w Jaworznie!

  • Autor 

 


paperweight1Właśnie jest gorący, no, jeszcze ciepły, wprost zszedł z "taśmy produkcyjnej" spłynął, spadł, i od razu w górę!

Już po pierwszym przesłuchaniu.

Jeszcze tętnią w nim tryby powstawania - to naprawdę słychać w tym utworze!
To pierwszy singiel jaworznickiej grupy o dźwięcznej nazwie The Paperweight. Tytuł jeszcze bardziej dźwięczny: "Hello".

Piosenka ma znakomite znamiona przeboju i powinna przypaść do gustu wszystkim: i starym, i młodym, i rodzicom, i dzieciom, i maluczkim, i wielgaśnym, i wesołym, i smutasom.
Świetny pomysł na teledysk, fantastyczna radość w muzyce - jesteśmy por wrażeniem. To musi być słuchane!
Zanim zaprosimy do pierwszego odtworzenia, zachęcamy do przeczytania kilku zdań o każdym z członków zespołu.

Utwór jest wesoły, chociaż tekst mówi o tęsknocie za bliską osobą, która z powodu problemów osobistych usuwa się z życia tej drugiej. Wielokrotne powtórzenia "HELLO" nie świadczą o braku pomysłu na treść refrenu, jednak ukazują desperacje w jakiej znajduje się bohater piosenki.

paperweight2

Magdalena Braś

Wokalistka - Najładniejszy uśmiech Górnego Śląska i Małopolski, do której Jaworzno przecież należy. Jej osobowość i radość życia sprawia, że zespół istnieje i podąża twardo po ścieżce kariery prosto do sukcesu. Nie bojąca się przecierać nieznane szlaki! Kobieta, która zmienia każdy dzień na lepsze. Lubi dobrze zjeść i nie boi się ryzyka. Niepoprawna optymistka!

Tomasz Szabrański

 

Gitarzysta prowadzący. W zespole pełni fundamentalną rolę gitarzysty prowadzącego i to pod jego dyktando wszyscy gramy i śpiewamy. Lubi jazdę na rowerze i jest uzależniony od pizzy. Kocha miksować i bywa mastermanem.

Piotr Kornasiewicz

Basista - Pan z bujną brodą, studiuje w gliwicach na wydziale chemicznym. W wolnych chwilach dopełnia cały zespół o najniższe tony, których (o ile gra równo) i tak nie słychać. Przepada za gitarzystą prowadzącym i wokalistką. lubi jazdę na gape i smakowite kąski. Od kilku lat chce nauczyć się gotować.

Tomasz Harwig

Perkusista - serce zespołu, gdyby przestał uderzać w bębny, cały skład przestałby istnieć. Tomasz dobrze czuje się przy talerzach i garach, jednak nigdy nie zaserwował zespołowi niczego do jedzenia. Żonaty i kociaty.

Czy polubimy zespół na portalu polubieniowym? www.facebook.com/ThePaperweight/ 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us