Menu
reklama
reklama
reklama

Parking dla Hospicjum w ramach JBO już się buduje


jboparkingmstanek 0001Rozpoczęły się prace nad realizacją projektu w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego zgłoszonego przez Pana Macieja Stanka.

Projekt jest odpowiedzią na potrzeby jaworznickiego hospicjum, w pobliżu którego jest realizowany. Chodzi o parking na rogu ulic Górniczej i Dwornickiego.

Dzięki wygranej, projekt ten posłuży wszystkim osobom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych, korzystającym z pomocy hospicjum. W swoim założeniu ma on również na celu udogodnienie dla wszystkich mieszkańców centrum naszego miasta, w szczególności tych, którzy zamieszkują pobliski obszar - mówi pomysłodawca z nieukrywaną satysfakcją - Pracując jako Dyrektor Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Pana Dariusza Starzyckiego, doskonale rozumiem i znam problemy, z którymi borykają się mieszkańcy naszego obszaru, stąd właśnie taki pomysł, mający służyć nam wszystkim.
Wartość prac to 65 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us