Menu
reklama
reklama
reklama

Wyruszyła pielgrzymka Grupy Złotej na Jasną Górę

pielgrzymka0817 0086Pielgrzymka na Jasną Górę, Grupy Złotej, wyruszyła we wtorek, 8 sierpnia spod kolegiaty świętego Wojciecha i świętej Katarzyny.

Kilkadziesiąt osób przez pewien odcinek Ulicy Św. Wojciecha odprowadziła Pani Monika Bryl - zastępca Prezydenta Jaworzna oraz Pan Maciej Stanek - dyrektor biura Poselskiego posła Dariusza Starzyckiego.

Już po południu wiele zdjęć z wymarszu. Ze siewem na ustach, z radością na twarzach poszli ofiarować swoje troski, zmartwienia, ale i radości, małe i większe szczęścia Matce Boskiej Częstochowskiej.Życzymy im utrwalenia wiary, dobrej pogody, niebolących odcisków na stopach i szczęśliwego powrotu.


Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us