Menu
...
reklama

eM Band z Gordonem Haskellem w Teatrze Rozrywki - po koncercie

gordonhaskell2Długo wcześniej zapowiadany koncert Gordona Haskella z towarzyszeniem jaworznickiej orkiestry eM Band odbył się w niedzielę, 22 października w Chorzowskim Teatrze Rozrywki.

Ten koncert a przynajmniej podobny, z podobnym repertuarem Gordon Haskell zaśpiewał w Jaworznickim MDKu z okazji otwarcia nowej sali koncertowej niemal równy rok temu - Można o tym przeczytać TUTAJ .

Od tamtej pory współpraca artystów rozwija się i tym razem muzyka wybrzmiała rewelacyjnie.
Gordon należy do tych artystów, którzy prezentują zarówno swoje, jak i znane światowe przeboje największych tuzów jazzu, ballady, popu.Jego głos, oprócz niezaprzeczalnych indywidualnych cch posiada walory podobne do Takich sław jak Barry White, czy Willis Conover. Głęboki, spokojny, zrównoważony.


gordonhaskell 53Oczywiście cała sala czekała na tę jedną jedyną piosenkę, która ponad dekadę temu została wyśpiewana i zdobyła światowe listy przebojów "How Wonderful You Are", ale pozostałe utwory nie pozostawiały złudzeń - wielka postać wielki wykonawca, jedna z najważniejszych postaci światowego rocka (King Crimson) - to nobilitacja dla naszej Orkiestry eM Band i dla całego Jaworzna. Jakaż to duma, kiedy na widowni mieszkańcy śląska, a na scenie nasi muzycy i Wielki Gordon Haskell.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z niedzielnego koncertu.
eM Band i dyrektor Marek Malisz oraz cała gama wybitnych muzyków, członków orkiestry.


Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us