Menu
reklama
reklama
reklama

Drony przejmują jaworznickie niebo - również w portalu MojeJaworzno

 

 

tdpdron1Tytuł bardzo dobrze oddaje nową rzeczywistość miasta, które już od wielu lat mocno brnie w innowacyjne rozwiązania.
Jaworzno stawia na nowoczesność, a jego mieszkańcy nie tylko są z tego dumni ale i sami dają ponieść się nowej fali technologicznej.
Nasza redakcja także idzie z duchem czasu.
Pragniemy poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę z firmą INAIR, dzięki której również nasi czytelnicy będą mogli obserwować Jaworzno z lotu ptaka.

Postaramy się, aby zarówno zdjęcia, jak i filmy były wyjątkowe i opatrzone odpowiednią dawką informacji i do posłuchania, i do poczytania.

W dobie dzisiejszej mody, przekazywania informacji w sposób zdawkowy, często nawet tylko jednozdaniowy, u nas czytelnik jak zwykle może liczyć na chwilę zatrzymania w codziennym biegu, na lekturę, na ciekawostki, albo inne niestandardowe i rzetelne pokazanie tematu.

 Razem z INAIR pokażemy państwu jak pięknie prezentuje się nasze miasto z powietrza na co dzień, a także podczas organizowanych wydarzeń. Już teraz mozna zobaczyć pierwsze efekty naszej współpracy.

Przedstawiamy zdjęcia z powietrza, ale wcześniej film zrealizowany podczas Startu TDP. 


 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us