Menu
reklama
reklama
reklama

Night biking - setki, jak nie więcej rowerzystów na starcie

nightbiking0717 42 2Rekordowa ilość rowerzystów wzięła udział w lipcowym Night Biking, czyli nocnym rowerowaniu po Jaworznie.
Tłumy na rynku to próba dla tej przestrzeni publicznej przed poniedziałkowym startem etapu Tour de Pologne. Jak zwykle przed startem zapisano uczestników, zorganizowano konkurs, w którym można było wygrać akcesoria związane z rowerowym szaleństwem i cały peleton pomknął ulicami przed siebie. Wśród gości byli przedstawiciele okolicznych miast, którzy coraz liczniej pojawiają się na jaworznickim rynku. Z wzajemnoscią - nasi odwiedzają sąsiadów równie ochoczo  Mamy ze startu zdjęcia.
Zapraszamy do GALERII.

 

.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us