Menu
reklama
reklama
reklama

ZLO: Protetyka z NFZ pozostanie w Jaworznie


protezaa1Zespół Lecznictwa Otwartego jako jedyny świadczeniodawca z Jaworzna podpisał z Narodowym Funduszem Zdrowia kontrakt dotyczący protetyki stomatologicznej. Umowa obowiązuje od 1 sierpnia 2017 roku do 30 czerwca 2022 roku.
– To dobra wiadomość dla naszych pacjentów! Dzięki tej umowie nadal będą korzystać ze świadczeń na miejscu, w Jaworznie i  nie będą potrzebne wyjazdy do sąsiednich miast – informuje Jacek Nowak, prezes Zespołu Lecznictwa Otwartego.
Na obszarze: będzińskim, zawierciańskim, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec do konkursu na udzielanie świadczeń w zakresie protetyki stomatologicznej przystąpiło sześć podmiotów, w tym jaworznicki ZLO.

Po zakończeniu dość skomplikowanej procedury, podczas której m.in. uwzględniono zgłoszone przez ZLO odwołanie, mieszkańcy Jaworzna będą nadal mieli zapewniony dostęp do świadczeń na terenie miasta. Niepotrzebne staną się wyjazdy do specjalistów z kontraktem w innych miastach. Gdyby odwołanie jaworznickiej spółki nie zostało uwzględnione przez NFZ, pacjenci musieliby podróżować do Sosnowca, Będzina czy Dąbrowy Górniczej.
Leczenie stomatologiczne związane z protetyką w jaworznickim ZLO jest przyjazne dla pacjentów. Kolejki nie są odległe, a rejestracja do poradni protetyki stomatologicznej odbywa się bez skierowania lekarskiego.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us