Menu
reklama
reklama
reklama

Rok temu w Jaworznie - Światowe Dni Młodzieży - to był piękny czas

dnimlodziezy16repr015 CustomRok temu, dokładnie rok temu Jaworzno brzmiało, błyszczało, dźwięczało i radowało się podczas Światowych Dni Młodzieży, podczas których goście z całego świata gościli tutaj, mieszkali z naszymi rodzinami i wprowadzili na nasze miejskie podwórko ogromną ilość entuzjazmu, szczęścia, miłości i wiary.
To, co przeżyliśmy w lipcu 2016 roku, pewnie już nigdy się nie wydarzy. Takie Dni, taką radość przeżywa się raz w życiu.
Wspomnijmy ten czas, wspomnijmy przyjaciół i klimat fantastycznej modlitwy i zabawy.
Poniżej kilka zdjęć, a linki do artykułów sprzed roku znajdują się na końcu w dziale "Artykuły powiązane"

Komentarze   

# Marek 2017-07-19 23:22
Dziękuję za przypomnienie ... tamtych wspaniałych dni w Jaworznie. Nie znajduję słów aby wrazić to co czuję oglądając te zdjęcia, ale łezka w oku się kręci. Dziękuję Panu Bogu, że dał mi dożyć i przeżyć choć w małym wymiarze te Dni Młodych z całego świata .... i to w Jaworznie. Szczęść Boże!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us