Menu
reklama
reklama
reklama

Są pieniądze z Ministerstwa dla Jaworzna

msiturMinisterstwo Sportu i Turystyki przyznało naszemu miastu dotację z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu rozwoju szkolnej infrastruktury sportowej - napisał na swoim profilu Poseł na Sejm, pan Dariusz Starzycki.

Dzięki dotacji będzie możliwy remont boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej 22 i Pierwszym LO w Jaworznie.

To kolejna dobra informacja, świadcząca w sposób oczywisty, że rządząca partia wykazuje dbałość o sport, samorządy i szkolnictwo. Projekty zostały w Ministerstwie rekomendowane przez naszego Posła, a udział w ich promocji miała również Pani Monika Bryl - Zastępca Prezydenta Jaworzna.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us