Menu
reklama
reklama
reklama

Byczyńskie wędrowanie z kijkami - Charytatywny Nordic Walking

nordicbyczynalip17 97Rajdy Nordic Walking w Byczynie mają swoje stałe atrybuty - są imprezami, które służą w sposób charytatywny potrzebującym, skupiają nie tylko Byczynian, rolę dominująca odgrywa klub Nord Walkers Byczyna, oraz są deszczowe, bądź na skraju frontu atmosferycznego, który zwiastuje nieco wilgotną trasę.

Niemniej nie odstrasza to uczestników i tak, 15 lipca na starcie stanęło ponad 120 osób, które pokonały dwie trasy - jedną siedmio-, drugą dziesięciokilometrową.

Zanim stawka ruszyła w drogę, przewidzianą poprzez byczyńskie lasy, odbyła się rozgrzewka, a organizatorzy zapowiedzieli dobroczynny charakter marszu, licząc na wsparcie. Wsparcia oczekuje Hania Stochnal, której Tato również przeszedł trasę rajdu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze startu lipcowego rajdu.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us