Menu
reklama
reklama
reklama

Święto Policji w KMP w Jaworznie


swietopolicji110717 26Najpierw tradycyjna msza święta w intencji pracujących na służbie policjantów, a potem uroczyste odznaczenia i awanse dla wyróżniających się funkcjonariuszy. To tradycyjny porządek dnia, kiedy to we wszystkich jednostkach w kraju obchodzone jest święto Policji. Wprawdzie ustanowiony przez Sejm RP ten dzień przypada na 24 lipca, ale w różnych komendach, w różnych miastach uroczystości organizuje się już od początku miesiąca, aby zapewnić ciągłość pracy.
Aż 45 funkcjonariuszy zatrudnionych w naszej Komendzie Policji zostało awansowanych na wyższe stopnie. W akcie tym brali udział Prezydent Miasta Paweł Silbert wraz z Zastępcą Moniką Bryl oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach podinsp. mgr Mariusz Krzystyniak.

swietopolicji110717 9Komendant Miejski Policji w Jaworznie młodszy inspektor Robert Trzupek wręczył wybranym policjantom listy gratulacyjne.
Zebrani na uroczystości goście podziękowali funkcjonariuszom za codzienną służbę i pogratulowali im wysokich wyników pracy.

    - Z okazji Święta Policji składam Panu Komendantowi, funkcjonariuszom i wszystkim pracownikom Policji serdeczne życzenia. Policyjna służba drugiemu człowiekowi to odpowiedzialna misja, a profesjonalne niesienie pomocy i czuwanie nad bezpieczeństwem publicznym wymaga determinacji, poświęcenia, odwagi oraz nieustannej pracy nad sobą - podkreślał Prezydent Miasta Paweł Silbert.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us