Menu

Jaworzno u Prezydenta Trumpa

  • Autor 


trump0717 65 2Echa wizyty prezydenta Donalda Trumpa w Polsce będą bardzo długo mocno odbijać się w całym świecie. Serdeczność z jaką Polacy przywitali najpotężniejszego władcę największego mocarstwa byłą wyjątkowa, a dziś, kiedy widzimy, co wyprawiają nasi zachodni sąsiedzi, kiedy Pan Donald Trump tam przebywa świadczy o...

Chyba każdy może sobie odpowiedzieć sam, w kontekście zaawansowania cywilizacyjnego, ale i tego ludzkiego, etycznego, moralnego, przyzwoitego

Jaworznianie zaproszeni przez Posła na Sejm, pana Dariusza Starzyckiego godnie reprezentowali nasze miasto zarówno podczas przemówienia, jak i podczas pikniku militarnego na błoniach w otoczeniu Stadionu Narodowego.

Wycieczkę poprowadził wzorowo Dyrektor Biura Poselskiego, Pan Maciej Stanek, który za fantastyczną obsługę, komentarz, przewodnictwo otrzymał od grupy gromkie brawa i zapewnienie, że na kolejny podobny wyjazd wszyscy stawia się obowiązkowo.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z pobytu Jaworznian w Warszawie podczas przemówienia prezydenta USA. Wprawdzie nie wszystkim udało się dostać w bezpośrednią bliskość sceny, na której występował Pan Trump, jednak atmosfera i poczucie przynależności do świata ale i mocne poczucie polskości nie opuszczało nikogo ani na chwilę.

WKRÓTCE WIĘCEJ GALERII ZDJĘĆ Z RÓŻNYCH WYDARZEŃ W WARSZAWIE 6 LIPCA

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us