Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Jeleń skanalizowany? Tego chcą mieszkańcy

  • Autor 

jelenstudniaDlaczego warto, kiedy będzie można się podłączyć i co na temat kanalizacji sądzą mieszkańcy dzielnicy Jeleń-Łęg. Tego wszystkiego można dowiedzieć się z najnowszego spotu informacyjnego Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. 

W prezentowanym filmie mieszkańcy Jaworzna mówią o swoich spostrzeżeniach związanych z budową i remontem kanalizacji w ich dzielnicy. Na pytania związane z kosztami i rozwojem inwestycji odpowiadają: prezydent Paweł Silbert, prezes MPWiK - Józef Natonek oraz Małgorzata Wojas - kierownik Jednostki Realizującej Projekt budowy sieci wod-kan w Jaworznie.

- W trakcie realizacji materiału filmowego krążyliśmy z kamerą wśród mieszkańców dzielnicy. Okazało się, że nikogo nie trzeba przekonywać do podłączenia do kanalizacji - mówi Sławomir Grucel, rzecznik prasowy MPWiK. - Mieszkańcy chcieli raczej wiedzieć, kiedy będzie to możliwe, a niektórzy narzekali nawet, że? tak późno przyszła kolej na ich dzielnicę - zauważa.

W spocie znajdują się najważniejsze informacje związane z budową prywatnego przyłącza, w tym zasady przyznawania dofinansowań na nie.

- Staramy się na bieżąco informować o postępie robót - zaznacza Sławomir Grucel. - Film to sposób, by w pigułce podać najważniejsze dane i mamy nadzieję, że spodoba się mieszkańcom.


Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us