Menu

Jak Dzień Mamy, to w Jeleniu!

  • Autor 


dzien matki archetti jelen 250517 28Mamy, które oddają swoje dzieci pod opiekę kadry instruktorskiej w Domu Kultury w Jeleniu, powinny być z tego dumne i na pewno są.

Ich dzieci w błyskawicznym tempie nabierają umiejętności artystycznych, którymi od czasu do czasu chwalą się przez publicznością, na scenie.

Okazja majowa to Dzień Matki. W tym dniu zawsze przygotowuje się program, który umili mamom dzień i sprawi że na ich twarzach zagości piękniejszy niż zwykle uśmiech.


24 maja mamy wysłuchały piosenek, zobaczyły fantastycznie przygotowane przedstawienie na podstawie wiersza Juliana Tuwima "Rzepka", zobaczyły kilka tanecznych, wręcz mistrzowskich popisów, oraz małe - wielkie show, w którym wzięły udział wszystkie dzieci.

dzien matki archetti jelen 250517 67Miłą niespodziankę sprawił milusińskim Klub Seniora, którego członkinie każdemu sprezentowały małą niespodziankę.

Wiekie brawa po zakończeniu programu otrzymały zarówno dzieci, jak i panie instruktorki, których umiejętności pracy z dzieciakami są imponujące, a z których z kolei dumna jest Pani Dyrektor "Archetti" Marzenna Synowiec.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dnia matki w JeleniuPowrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us