Menu
reklama

Maria MaterlaSmolilo zabinska 750 Jacek Kielski 750Mariusz Kowalski 750

 

reklama

Pomarańczowy Dzień Dziecka Stowarzyszenia JMM

dzien dziecka jaworzno 2017018Dzień dziecka w Jaworznie to inicjatywa, jakiej zazdroszczą nam w sąsiednich miastach, ale i w nieco oddalonych. Trudno, tak jak u nas, znaleźć tak dużą grupę ludzi bezinteresownie zaangażowanych w przygotowania, a trzeba je zacząć dużo wcześniej, w poprowadzenie i... w posprzątanie po imprezie.

Stowarzyszenie "Jaworzno Moje Miasto" ma w swoich szeregach samych takich społeczników - osoby, które na każde zawołanie są gotowe zrobić coś dobrego dla innych, a jeśli chodzi o dzieci to nie ma najmniejszych wątpliwości, że wszyscy stają do boju.

Spontaniczność, radość, przekonanie, że na dziecięcych twarzach zagości uśmiech, są wystarczającym wynagrodzeniem za tworzenie pomysłów, poszukiwanie sponsorów i sympatyków.

Dzieci odbierały tegoroczne atrakcje, jak zwykle z entuzjazmem, bawiąc się poznając po kolei wszystkie stoiska z atrakcjami, biorąc udział w konkurencjach, czy też podziwiając występy młodych jaworznickich artystów - tancerzy, wokalistów, mistrzów rycerskich walk, specjalistów od sterowanie dronami, czy też po prostu napawały się wesołą atmosferą.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pomarańczowego Dnia Dziecka.


Zapraszamy na stronę Stowarzyszenia JMM 

Zapraszamy na kolejna imprezę JMM - Sobótki

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us