Menu
reklama

ZLO: Do lekarza przez internet

  • Autor 

zlo0916006Pacjenci Zespołu Lecznictwa Otwartego w Jaworznie mogą korzystać z systemu rejestracji internetowej. Wystarczy, po wcześniejszym zarejestrowaniu się w systemie, wejść na stronę internetową spółki (www.zdrowie.jaworzno.pl) aby umówić lub odwołać wizytę, a także uzyskać podgląd listy zarejestrowanych i zrealizowanych spotkań.
? Proponujemy naszym pacjentom rozwiązania, które pozwalają im zgodnie z własnymi potrzebami planować wizyty u lekarza. Świat idzie do przodu, również nasza spółka otwiera się na nowoczesne rozwiązania, które stają się standardem ? informuje Jacek Nowak, prezes ZLO Jaworzno.


Do korzystania z elektronicznego systemu rejestracji usług upoważniają pacjenta unikalny identyfikator oraz hasło dostępu. Należy je odebrać osobiście lub za pośrednictwem osoby upoważnionej w przychodni należącej do ZLO, w której pacjent złożył deklarację wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.
Rejestracja internetowa dotyczy podstawowej opieki zdrowotnej, co oznacza, że za pomocą systemu internetowego możemy umówić się do internisty, pediatry, lekarza rodzinnego lub innego specjalisty realizującego te świadczenia. W pierwszej kolejności wizyta jest możliwa u lekarza, do którego złożyliśmy deklarację. Jeśli jest on nieobecny, możemy umówić się na wizytę w innej przychodni ZLO. Pacjent może zarezerwować maksymalnie jedną wizytę w poradni. Kolejne rejestracje są możliwe po zrealizowaniu lub po odwołaniu wcześniejszych. Jeśli chcemy zrezygnować z wizyty, powinniśmy to zrobić najpóźniej na dwie godziny przed jej terminem.
W przypadku rejestracji wizyty dziecka ? jego opiekun prawny loguje się do systemu na podstawie loginu i hasła dostępu młodego pacjenta, otrzymanych w poradni pediatrycznej przychodni, w której została złożona deklaracja wyboru lekarza.
? Już dziś pacjenci mogą przez internet zarejestrować się do wszystkich naszych przychodni. Z czasem będziemy rozszerzać możliwości elektronicznego systemu rejestracji. Zależy nam na sprawnej i kompleksowej obsłudze ? zapewnia prezes Jacek Nowak.
Rejestracja jest możliwa pod adresem: www.zdrowie.jaworzno.pl (rejestracja internetowa).

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us