Menu

Jarmark Wielkanocny już za nami

  • Autor 


jarmark0417 40Pogoda jakby zaczarowana z niemal mroźnej w piątek, w sobotę zrobiła się słoneczną i pozwoliła Jarmarkowi Wielkanocnemu na dobre rozwinąć skrzydła. Wiele osób skorzystało z możliwości zaopatrzenia się w ozdoby na świąteczny stół. Jajka, wydmuszki, baranki, kurczaki, malowanki, pisanki, różnego rodzaju palmy wielkanocne, pierniki, kwieciste stroiki - to wszystko znalazło zainteresowanie u jaworznian.
W jarmark jak zwykle włączyły się szkoły, przedszkola i organizacje społeczne.
Jak zwykle gospodarzem otwierającym to wydarzenie był pan Tadeusz Kaczmarek, Zastępca prezydenta Jaworzna, który życząc zdrowych i spokojnych świąt, wręczył świąteczne upominki tym, którzy przynieśli kupony potwierdzające zakup ozdób na stoiskach.


Zespoły - koła gospodyń wiejskich częstowały aromatycznymi potrawami, a dla zmarzniętych była herbata i domowe wypieki.


UWAGA Wszystkie fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu.

 

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us