Menu
reklama
reklama

Wezwanie do pożaru na ulicę Lipową

pozarlipowa 6Około godziny 17 40 na ulicę Lipową dotarły cztery zastępy Straży Pożarnej, wezwanej do pożaru w obrębie jednej z posesji.

Po dotarciu na miejsce i dokonaniu wizji terenu oraz budynku strażacy nie znaleźli ognia, znaleźli natomiast źródło dymu, które znajdowało się w... ścieku deszczówki położonym pod chodnikiem na podwórzu domu jednorodzinnego. przypuszczalnie ściek ten był pełen liści, suchej trawy, a ktoś przechodząc wrzucił tam niedopałek papierosa. Liście zaczęły się tlić, a dym wydobywał się z rynny prowadzącej do ścieku. Faktycznie wokół było czuć swąd palonych wysuszonych roślin.

Całe szczęście - pożaru nie było, ale koszty interwencji spore. Procedury Straży Pożarnej przewidują wyjazd z jednostki wszystkich samochodów. jeżeli w grę wchodzi zgłoszenie dotyczące obiektu mieszkalnego, tak więc cztery wielkie wozy przemknęły przez miasto i... pojechały z powrotem do bazy.

Niemniej brawa dla spostrzegawczego obserwatora i za czujność wobec zagrożenia.


pozarlipowa 1pozarlipowa 3pozarlipowa 4

 

 

 

 

 

pozarlipowa 5

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us