Menu
reklama
reklama

Eurocopter na jaworznickim lądowisku

 

eurocopterPR 1Dziś, 2 kwietnia, w godzinach popołudniowych ponownie w Jaworznie wylądował Eurocopter EC135 Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Piękny nowoczesny śmigłowiec, który w barwach LPR-u ratuje na co dzień życie wielu poszkodowanych mieliśmy okazje podziwiać podczas akcji transportu pacjenta.

Dla załogi maszyny była to kolejna rutynowa misja do wykonania, natomiast dla Jaworznian kolejna okazja do przekonania się, że lądowisko jest potrzebne i bardzo dobrze spełnia swoje zadanie.


Poniżej kilka zdjęć z dzisiejszej wizyty Lotniczego Pogotowia Ratunkowego:


autor: Kamil Łach

eurocopterPR 2eurocopterPR 3eurocopterPR 4

eurocopterPR 5

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us