Menu

ogłoszenie bezpłatne

Zakończył się VI Artystyczny Festiwal Przedszkolny

  • Autor 


festiwal przedszkolny jaworzno 2017074VI Artystyczny Festiwal Przedszkolny zakończył się właśnie koncertem galowym, podczas którego laureaci najwyższych miejsc przedstawili swoje popisowe numery, które wywarły wielkie wrażenie na jurorach.

Okazało się że nie inaczej zareagowała przybyła na koncert publiczność - złożona w większości a mam, tatusiów, babć, dziadków, rodzeństwa i znajomych przedszkolaków.

Nawet wśród rywali należących do tych samych grup wiekowych i do kategorii konkursowych panowała zgodność. Zwycięzcy w pełni zasłużenie zostali wyróżnieni i nagrodzeni.festiwal przedszkolny jaworzno 2017017Trudno wskazać, kto podczas gali był najlepszy.

Każdy występ to osobna historia, inny charakter muzyki, recytacji czy tańca, ale każdy dopracowany fantastycznie w najdrobniejszych szczegółach.

Wrażenie robiły doskonale skoordynowane układy taneczne, czy też świetnie zaśpiewane piosenki w zadanych tonacjach, bez fałszowania, bez zająknienia.


Zajęte miejsca w rywalizacji to przede wszystkim wyróżnienie dla dzieci, ale i nobilitacja wychowawców przedszkolnych, którzy pracowali z dziećmi i wyuczyli ich tak doskonale, powierzonych ról.


festiwal przedszkolny jaworzno 2017062Zatem to również nobilitacja placówek przedszkolnych prowadzących tak efektywne zajęcia.

Kategorie obejmowały konkursy: plastyczny, muzyczny, teatralny, taneczny i recytatorski.

Oczywiście na scenie zostały zaprezentowane formy sceniczne, a osobno zorganizowano wystawę prac plastycznych.

My mamy zdjęcia z finału w naszej GALERII.


Szczegółowe wyniki zaprezentujemy już wkrótce.

A na koniec ważna informacja VI Artystyczny Festiwal Przedszkolny został zorganizowany przez Archetti - Orkiestrę Kameralną Miasta Jaworzna przy współorganizacji Przedszkola Miejskiego nr 19.

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us