Menu
reklama
reklama

Kobietą być – piękno i zdrowie - nagrody w konkursie

wieczartnagrDotarła do nas jeszcze jedna wiadomość związana z Dniem Kobiet, który jeden z akcentów miał w Teatrze Sztuk podczas wieczoru profilaktycznego.
W ramach I Jaworznickiego Wieczoru Profilaktycznego dla Kobiet (09.03.2017r) odbył się konkurs plastyczny pod hasłem: „Kobietą być – piękno i zdrowie”. W konkursie brały udział chętne dziewczynki wraz z mamami z klas 1 – 6, Szkoły Podstawowej nr 18. Podczas wieczoru zaproszone panie głosowały na najpiękniej wykonane prace plastyczne. Zwyciężczyniami zostały:

Natalia Pieczara z klasy 2a (praca nr 8)

Klaudia Sierpowska z klasy 3c (praca nr 30)

Łucja Sadlik z klasy 4c (praca nr 18)

Uczennicom gratulujemy. Nagroda główna ufundowana została przez Multikino w Jaworznie. Były to podwójne bilety do kina.

Dziękujemy serdecznie sponsorowi.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us