Menu
reklama
reklama

Końcówka prac na Obrońców Poczty Gdańskiej

obroncow poczty gdanskiej Jaworzno 130317 9Jeszcze dosłownie kilkadziesiąt godzin dzieli nas od uruchomienia na nowo Ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej po remoncie, który trwał kilka miesięcy.

Dziś, na wiosnę, kiedy trzymające kilka tygodni lody puściły, prace idą błyskawicznie, a maszyny widać nawet długo po zmroku. Ulica będzie składać się z trzech warstw asfaltu. 13 marca na sporej części położono już warstwę drugą.

Oczekiwane spowolnienie ruchu nastąpi dzięki znanych już z innych miejsc w mieście wysepek, ograniczających prędkość samochodów i wymuszających zwalnianie bądź wręcz zatrzymywanie się samochodów. Po raz pierwszy OPG będzie tak bezpieczną ulicą.Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us