Menu
reklama
reklama

Wystawa rękodzieła "świątecznego" seniorów


dzkobarcheti0317 7Przepiękne ozdoby związane ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy przygotowały i wystawiły uczestniczki Klubu Seniora w Jeleńskim centrum kulturalnym.
Pod skrzydłami Archetti odbywa się tu wiele wydarzeń, wiele osób znajduje miejsce i czas aby rozwijać swoje talenty artystyczne.
Są wśród nich i seniorzy, którzy swoim doświadczeniem imponują. Ozdoby wielkanocne, czyli zajączki, króliczki i przede wszystkim różnego rodzaju jaja zdobione wieloma technikami. Stojące wiszące, nadające się do ozdobienia wielkanocnego stołu, koszyczka, czy półki w pokoju, gdzie wprowadzą klimat wiosenny i radosny.
Pomysłowość przede wszystkim pań naprawdę imponuje i warto przyjść, zobaczyć te małe dzieła sztuki, aby być może podejrzeć skopiować, jakiś pomysł i wykorzystać go już podczas najbliższych świąt.Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us