Menu
reklama
reklama

Świętowanie u Byczynianek


byczynianki0217 13Pełne domowej atmosfery oraz kultywowania ludowej tradycji spotkanie odbyło się w Byczynie.
A to z okazji obowiązku sprawozdawczego, ale również okazji nadchodzącego, czy też właściwie trwającego już okresu związanego ze szczególnym wyrażaniem szacunku dla naszych Pań.

Wprawdzie Dzień Kobiet jeszcze za jakiś czas, ale w gronie organizacji społecznych tego typu okazje świętuje się w pasującym czasie toteż z aparatem byliśmy w Klubie Niko, gdzie na zaproszenie tamtejszych pań pojawiła Pani Prezydent Monika Bryl, z życzeniami i ciepłym słowem do Koła Gospodyń Wiejskich, a zarazem do Zespołu Śpiewaczego Byczynianki. Podobnie miłą była obecność Pani Anny Lichoty, Radnej, Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego popołudniowego spotkania, na którym szczególnie uczczono urodziny seniorki w zespole Pani Józefy Kotyli, która przez ponad 30 lat pełniła funkcję kierowniczą w Zespole.Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us