Menu
reklama

Maria MaterlaSmolilo zabinska 750 Jacek Kielski 750Mariusz Kowalski 750Wiesław Więckowski Mariusz BurczyTeresa Kondoszek

reklama

III Szkolny Konkursu Tanecznego You can dance

 

P1010558 Custom22 lutego w naszej szkole zapanował taneczny klimat a to za sprawą III Szkolnego Konkursu Tanecznego „You can dance”.

Na początek ogromną dawkę emocji tanecznych przekazali nam tancerze z ekipy SUPREME STYLE (Mateusz Fąferek, Beniamin Chobot, Magdalena Marchewka, Grzegorz Konieczny) z Dąbrowy Górniczej. Ich niesamowity pokaz w stylów Breake dance rozgrzał nie tylko uczestników ale i całą publiczność.

Następnie prowadząca konkurs Alicja Janusz z klasy VIa przedstawiła skład jury: instruktor tańca w „Fabryce Talentów” Mateusz Tekni Fąferek, pani dyrektor Anna Hassa,  pani Natasza Chochorowska oraz zagraniczni goście: z Brazylii – Joyce Lima, z Indonezji – Vanadhia Amanita.    Rozpoczęła się walka o miano najlepszych tancerzy w szkole. Świetnie dobrana muzyka, stroje i układy taneczne wyłoniły zwycięzców w kategorii solo: Julia Micyk z klasy VIa, a najlepszym zespołem okazali się uczniowie z klasy Vb – Karolina Bujakiewicz, Natalia Eliasz, Joachim Stróżyński, Zuzia Bujakiewicz i Igor Brzeziński, którzy zostali nagrodzeni miesięcznymi karnetami na zajęcia taneczne w „FABRYCE TALENTÓW”.
     Na sam koniec tancerze Mateusz i Grzegorz poprowadzili warsztaty taneczne dla naszych uczniów, za co jeszcze raz serdecznie dziękuje – organizator konkursu Izabella Waszak.

Wyniki Konkursu:
Kategoria - taniec solowy
I miejsce – Julia Micyk VIa
II miejsce – Karolina Maciaszek VIc
III miejsce – Oliwia Michalska VIb oraz Katarzyna Turek VIb

Kategoria – taniec grupowy
I miejsce -  Karolina Bujakiewicz, Natalia Eliasz, Joachim Stróżyński, Zuzia Bujakiewicz
        i  Igor Brzeziński Vb
II miejsce – Ola Radomska, Maja Knurowska, Agata Szmyl i Wiktoria Barańska IVb
III miejsce – Klaudia Kolasińska, Julia Bogacka i Oliwia Michalska VIb
Wyróżnienia – Łucja Sadlik i Natalia Przenzak IVc oraz Olga Koleżyńska i Julia Pstraś IVaPowrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us