Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Studniówka w jaworznickim "Sobieskim"

  • Autor 


studniowka jaworzno sobieski 39Sto dni przed maturą uczniowie technikum nr 6 im. Króla Jana II Sobieskiego bawili się na tradycyjnym balu, po którym tylko codzienna nauka jest w stanie zapewnić im sukces na najważniejszym dotychczas w życiu egzaminie, chyba że ktoś posiadł wiedzę w sposób absolutny i wspiera ją nieulotną pamięcią, ale na takie ewenementy raczej nie ma co liczyć i poleganie na cudach może skończyć się fiaskiem.

A więc po odpoczynku po nocnych szaleństwach zalecamy wczesne poranne pobudki i takie zorganizowanie czasu, aby regularnie przypomnieć sobie zdobywana przez cztery lata wiedzę i ze spokojem usiąść za maturalnym stolikiem w mig rozwiązując zadania.studniowka jaworzno sobieski 92Bal rozpoczęła Pani Dyrektor Simona Smugowska, dziękując uczniom za lata wspólnego pokonywania trudności i życząc im jak najlepszych wyników mających zapoczątkować prawdziwie dorosłą drogę życia.

23 osoby z klasy logistyczno górniczej pod wodzą Pani Małgorzaty Martyki i 23 z klasy górniczej wychowawstwa Pani Justyny Gajewskiej wraz z osobami towarzyszącymi odtańczyło poloneza, który zapoczątkował wieczór.

Do uczniów dołączyło 25 nauczycieli i po posileniu się obiadem, rozpoczęły się tańce, hulanki swawole.
Karczmy nie rozwalili, ale wieść o zabawie wypełniła cały Balin, bo to właśnie w tamtejszych rejonach wszystko się odbywało.

A jak to wyglądało w pierwszych dwóch godzinach? - zapraszamy do STUDNIÓWKOWEJ GALERII.

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us