Menu
reklama
reklama

reklama

Koncert chóru Gospel Wings Jaworzno


gospelw0217plAni się nie obejrzeliśmy, a nasz jaworznicki chór "Gospel Wings - Jaworzno" ma już 5 lat! Tak, 4 lutego 2012 roku odbył się pierwszy koncert świeżego wtedy składu, który rozpoczął próby kilka miesięcy wcześniej.

Od tamtej chwili zmieniał się skład, zmieniali się dyrygenci, a na poszczególnych koncertach mieliśmy okazję wysłuchać żywiołowych pieśni zarówno z akompaniamentem różnych instrumentalistów, jak i a capella.

Czym tym razem zaskoczą nas piewcy Ewangelii?
Zapowiada się na sporą dawkę emocji, melodyjności, radości i niebieskiej chwały.

Koncert pod nieskomplikowanym tytułem "Na skrzydłach Ewangelii" odbędzie się w niedzielę, 26 lutego o godzinie 17.00 w Sali koncertowej Młodzieżowego Domu Kultury na Os. Stałym, pod honorowym patronatem Prezydenta Jaworzna.
 

Zapraszamy jako patroni medialni. Wstęp wolny.

 

patr med mojajaworzno 600

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us