Menu
reklama

Smolilo zabinska 750 Jacek Kielski 750Mariusz Kowalski 750

reklama

Drugi tydzień ferii z Archetti

 

archetferie17 2 14Ferie zimowe 2017, przypadające w województwie śląskim w pierwszej turze ogólnopolskiego kalendarza feryjnego, już za nami. Czas zatem na refleksje i podsumowanie ich tegorocznej odsłony w Archetti Orkiestrze Kameralnej Miasta Jaworzna.

Harmonogram zajęć i warsztatów zamieszczony został, na stronach internetowych, na wiele tygodni przed rozpoczęciem wakacji zimowych i wszyscy zainteresowani mogli zaplanować ten wolny od szkoły okres, wybierając to co ich pasjonuje. Zajęcia adresowane były do wszystkich grup wiekowych, od maluchów przedszkolnych po gimnazjalistów i licealistów włącznie.


Kadra Archetti - Barbara, Katarzyna i Dominika przygotowały na ten czas szeroką gamę zajęć plastycznych, muzycznych, tanecznych, psycho-ruchowych oraz zorganizowanych wyjazdów do ośrodków sportowo-rekreacyjnych.

archetferie17 2 11Tegoroczna zima nie oszczędziła nam śniegu, co sprzyjało zabawom ruchowych na świeżym powietrzu, a z drugiej strony, mróz zachęcał dzieci do uczestniczenia w warsztatach w mile ciepłych i przyjaznych salach Centrum „Archetti".


Alternatywa spędzania ferii zimowych w naszej instytucji jest nader wygodna dla rodziców i opiekunów, którzy mogą zostawić swoje pociechy pod okiem fachowej kadry pedagogicznej na wiele godzin dziennie.

Czas spędzony u nas jest wartością samą w sobie, ponieważ dzieci „odciągnięte" od komputerów mają szanse na swój rozwój artystyczny szczebla podstawowego.

archetferie17 2 15Zdarza się, że ten „bakcyl złapany za młodu" procentuje w ich dorosłym życiu artystycznym.

„Archetti" Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna dziękując wszystkim tegorocznym uczestnikom ferii zimowych za mile spędzony czas, zaprasza już dzisiaj na Ferie Zimowe 2018.

Harmonogram przyszłorocznych styczniowych kanikuł ogłoszony zostanie na stronie internetowej naszej instytucji, na długo przed ich rozpoczęciem.

Prosimy zatem o jej śledzenie i bycie na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami kulturalno-artystycznymi odbywającymi się w naszej placówce.

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us