Menu
reklama

Smolilo zabinska 750 Jacek Kielski 750Mariusz Kowalski 750

reklama

Zapięte pasy uratowały dzieci - wjechał na czerwonym na skrzyżowanie

 

wypadek240117 1Wyglądało bardzo niebezpiecznie. Głośny huk i potem cisza. Na feralnym skrzyżowaniu ulicy Olszewskiego z obwodnicą po raz kolejny doszło do wypadku, w którym uczestniczyły dwa samochody Renault Kangoo i Clio.

Kierowca Clio wiozący na tylnych siedzeniach dwójkę kilkuletnich dzieci zagapił się, nie zauważył czerwonego światła i wjechał na skrzyżowanie wprost na przejeżdżający Kangoo.

Straty ogromne, samochody raczej do kasacji, ale najważniejsze, że dzieciom nie grozi żadne niebezpieczeństwo.


Miały zapięte pasy bezpieczeństwa i to uratowało ich zdrowie, a kto wie, czy nie życie - tak mówią obecni na miejscu zdarzenia funkcjonariusze policji.

Sądząc po zniszczeniach samochodów uderzenie było bardzo mocne. Wraki usuwają odpowiednie służby. Policja przeprowadza swoje standardowe czynności.


wypadek240117 3wypadek240117 5wypadek240117 2

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us