SZAŁU NIÉ MA! - Nieprawda, zawsze jakiś jest!
- Autor Alex
Młodzieżowy Dom Kultury w Jaworznie po raz SIÓDMY zaprasza do udziału w konkursie talentów Szału nié ma!
Hasło, jak zawsze: BEZ OGRANICZEŃ!
Regulamin nie ogranicza nikogo i w żadnym zakresie.
Młody i stary. Duży i mały. Jedynym kryterium jest TALENT. Ilość konkurencji wyznaczają sami UTALENTOWANI. Można zaprezentować wszystko ? taniec i śpiew, akrobatykę i aktorstwo. Nawet plucie pestkami do celu. Oczywiście ? z zachowaniem zasady obyczajności. Słowo nieco już przestarzałe, ale powinno obowiązywać w kontaktach międzyludzkich, abyśmy nie popadli w zdziczenie. Zatem jedynie ? wulgarność ? zakazana.
Jury rozstrzygnie, który z uczestników wykazał się największym talentem w danej konkurencji. Publiczność będzie miała okazję skorygować werdykt jurorów, przyznając swoją nagrodę.
Eliminacje 20stycznia 2017 r. w MDK ul. Inwalidów Wojennych 2 o godz. 12.00
Finały - 20stycznia 2017 r. w MDK ul. Inwalidów Wojennych 2 o godz. 12.00
Zgłoszenia należy nadsyłać do 18 stycznia 2017 r na adres: mdkjaworzno@onet.pl. Wystarczy podać: imię i nazwisko, konkurencję oraz wiek (dorosły, uczeń, przedszkolak).
Nagrody będą superaśne!!! więc warto przyjść i pokazać swój talent!
Artykuły powiązane
- Gala Złotej Nutki - II Festiwal Piosenki Europejskiej
- Wiersz ławeczkowy - Konkurs
- Mieszkanka Jaworzna nagrała wideo i zajęła drugie miejsce w konkursie IKEA
- VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Pędzlem, nitką i dłutem malowane – Pokaż co potrafisz”...
- Nie żyje kochany przez wszystkich Arnold Boczek
- Konkurs Kolęd Angielskich już rozstrzygnięty
- Złote Pióro Prezydenta Jaworzna. Gala Finałowa