Menu
reklama
reklama

Emil Koryczan dziś bawi się z innymi dziećmi - a miał umrzeć

koncemil150516011Byliśmy z naszym obiektywem na koncercie charytatywnym dla Emila Koryczana zorganizowanym przez młodzież w maju tego roku. Tutaj krótka relacja z tego wydarzenia.

Dziś media ogólnopolskie podały, że udało się zdobyć odpowiednie fundusze i przeprowadzić bardzo kosztowna operacją dzieciaka.

To wspaniała wiadomość, która świadczy o tym, że nigdy nie można tracić nadziei, nigdy nie można poddawać się. Na nas, zdrowych spoczywa swego rodzaju odpowiedzialność, obowiązek pomocy potrzebującym.

Ale co ważne, w tym wypadku akcje charytatywne odbyły się spontanicznie, bez pośredników, bez wielkich firm, które na akcjach zbierania pieniędzy, zarabiają.
W tym wypadku wszystkie zebranie pieniążki zasiliły wyłącznie konto rodziców Emila, i dlatego udało się doprowadzić do szczęśliwego finału.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym Emil dziś nie musi już umrzeć ...

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us