Menu
reklama
reklama

Turystyczno krajozanawcze spotkanie na regionalnym szczycie w Jaworznie

  • Autor 


pati3000 1116 14W antresoli Muzeum Miasta Jaworzna, w otoczeniu pięknych prac fotograficznych obrazujących przyrodę naszego miasta, a biorących udział w konkursie, którego inicjatorką jest pani Danuta Paderewska, spotkali się prezesi miejskich oddziałów PTTK z Województwa Śląskiego.

23 prezesów i 3 wiceprezesów mających stosowne umocowania do podejmowania decyzji w głosowaniach rozpoczęło obrady o godzinie 10 przed południem.

Na początku jednak przedstawiono gości, wśród których była zaproszona przez organizatora, Pani Monika Bryl - Zastępca Prezydenta Jaworzna.pati3000 1116 19Witając się z zebranymi podkreśliła walory turystyczne naszego miasta, które posiadając ogromną ilość zieleni i terenów niezurbanizowanych, jest doskonałym miejscem do odbywania wycieczek krajoznawczych, poznawczych i rekreacyjnych.

Od władz miasta wręczyła symboliczny upominek - album "Jaworzno z lotu ptaka" zapraszając działaczy, jak i zwykłych członków PTTK z całego regionu do odwiedzania nas częściej.

Serdeczności dopełnił gość zacny, Prezes Zarządu Głównego PTTK pan Roman Bargieł.


pati3000 1116 23Po wręczeniu wyróżnień i odznaczeń rozpoczęło się robocze spotkanie dotyczące działalności Towarzystwa, jego trudności w funkcjonowaniu w różnych rejonach, jak i sukcesów, którymi poszczególne oddziały mogą się poszczycić.

Gościnne Muzeum było dobrym miejscem na tego typu spotkanie, bowiem w atmosferze opatrzonej historią, szczególnie rozumie się sprawy związane z kultywowaniem turystyki jak i wiedzy o regionie i o kraju. 

 UWAGA Wszystkie fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku.
Publikacja w innych mediach, również społecznościowych wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania.
W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us