Menu

JBO 2017 - Zwycięzca projektu dziękuje...

  • Autor 

maciejstaneka1Zakończyła się kolejna edycja Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.


9 listopada 2016r. komisja po podliczeniu głosów oficjalnie ogłosiła, iż dzięki Państwa zaufaniu i oddanym głosom zwyciężył zgłoszony przeze mnie projekt pt. ?Budowa parkingu dla samochodów osobowych przy skrzyżowaniu ulic Górniczej i Dwornickiego?, którego wartość wynosi ponad 65 tys. złotych.

Projekt ten stanowi realną pomoc dla jaworznickiego hospicjum, któremu doskwiera problem braku miejsc parkingowych.


Dzięki wygranej, projekt ten posłuży wszystkim osobom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych, korzystającym z pomocy hospicjum. W swoim założeniu ma on również na celu udogodnienie dla wszystkich mieszkańców centrum naszego miasta, w szczególności tych, którzy zamieszkują pobliski obszar.

Jeszcze raz dziękuję Państwu za oddane głosy na mój projekt ? to Nasz wspólny sukces. Nastał czas ogromnej radości z wygranej, gdyż zostanie zrealizowany naprawdę ważny i wartościowy projekt. Cieszę się z tego faktu, ale mam świadomość, że teraz jest czas dalszej, wytężonej pracy na rzecz społeczności lokalnej.

Pracując jako Dyrektor Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Pana Dariusza Starzyckiego, doskonale rozumiem i znam problemy, z którymi borykają się mieszkańcy naszego obszaru. Dziękując raz jeszcze liczę na dalszą, owocną współpracę z Państwem w przyszłości.

 

Z poważaniem
Maciej Stanek

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us