Menu

Feel na finał urodzin Galeny

  • Autor 

feel201116 38Szał na koniec urodzinowego weekendu w Galerii Galena.
W sobotę właściciela znalazł samochód ufundowany z okazji rocznicy otwarcia obiektu.

W niedzielę zostały rozdane babeczki w liczbie kilku tysięcy, a na scenie wystąpił Piotr Kupicha ze swoim zespołem Feel.

Jak można się było spodziewać, zakupy w tym czasie były zepchnięte na margines, bo liczba osób chcących posłuchać idola przerosła oczekiwania.

Należało wyłączyć schody ruchome, a wejść musieli pilnować ochroniarze, aby zapewnić bezpieczeństwo tłumom przeciskającym się w jedną i druga stronę.

Feel, jak to Feel - wejście mocne, rockowe, energiczne, a potem coraz głośniej, coraz bardziej przebojowo.

feel201116 16Wszystkie piosenki, nawet covery, zostały wyśpiewane przez oszalałe ze szczęścia fanki, które tańczyły, filmowały i po raz kolejny zakochiwały się w całym składzie kapeli, bo trzeba zauważyć, że nie tylko Piotr ma swoje wielbicielki...

Nastał kolejny rok funkcjonowania galerii w naszym mieście.

Czy powtórzy on sukces roku pierwszego? To będą mogli stwierdzić najemcy, właściciele firm rezydujących tutaj i oferujących swoje towary i usługi jaworznianom. Miejmy nadzieję, że będzie dobrze, ale bądźmy dobrej myśli również w odniesieniu do drobnych przedsiębiorców funkcjonujących w Jaworznie. Ważne, aby symbioza tak drobnego, jak i dużego biznesu służyła mieszkańcom naszego miasta.Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us