Menu

Zrób zakupy w Galerii Galena i wygraj samochód!

 

galenarenaultPrzyjdź do Galerii Galena w dniach 1-19 listopada, zrób zakupy za min. 50 zł i zagraj o jedną z ponad 400 nagród natychmiastowych oraz nagrodę główną: RENAULT FLUENCE!

1 listopada rozpoczyna się urodzinowa loteria Galerii Galena. Loteria przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Przez prawie 3 tygodnie Klienci galerii mogą wygrywać atrakcyjne nagrody oraz zdobywać kupony, które wezmą udział w losowaniu nagrody głównej, którą jest samochód marki Renault. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w loterii?

loteria Galena plakata1. Zrób zakupy w dowolnym punkcie handlowo-usługowym w Galerii Galena za min. 50 zł (na jednym paragonie fiskalnym; w loterii nie można wziąć udziału na podstawie faktury VAT).

2. Zgłoś się do Punktu Obsługi Loterii (przy wejściu głównym do galerii) i odbierz od hostessy kupon loteryjny.

3. Na jednej części kuponu znajdziesz kod kreskowy ? zeskanuj go w Czytniku Kodów i sprawdź, czy wygrałeś jedną z ponad 400 nagród natychmiastowych. Nagrody natychmiastowe to m. in. urodzinowe pendrive?y Galerii Galena, a także odtwarzacze mp3, słuchawki, expressy do kawy, tablety, blendery (szczegółowy wykaz nagród znajduje się w Regulaminie).

4. Zagraj o samochód: wypełnij kupon loteryjny i wrzuć go do urny do dnia 19.11.2016, godz. 17.50.
5. Losowanie nagrody głównej: samochodu Renault Fluence odbędzie się w Galerii Galena 19 listopada o godz. 18.00.
Obecność podczas losowania jest obowiązkowa, Uczestnik loterii powinien mieć przy sobie dowody zakupu, na podstawie których brał udział w loterii oraz dowód tożsamości.

Z loterii wyłączone są zakupy: produktów i usług kantoru oraz banków, napojów alkoholowych, produktów tytoniowych oraz e-papierosów, leków i środków farmaceutycznych, doładowań telefonów, transakcje zapłaty za jakiekolwiek rachunki za usługi komunalne, media oraz gaz dokonane w dowolnym punkcie, transakcje dokonane w punkcie lotto, zakładach bukmacherskich, spłaty kredytu regulowane w punktach świadczących tego typu usługi, wpłaty i wypłaty bankomatowe.
Szczegóły dotyczące loterii znajdują się w Regulaminie
W wersji wydrukowanej z Regulaminem można zapoznać się w Punkcie Obsługi Loterii oraz w biurze administracji Galerii Galena.

Źródło http://galeriagalena.pl/promocje/loteria_urodzinowa/

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us