Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2573
Menu

Kursy autobusów we Wszystkich świętych

  • Autor  PKM Jaworzno

wszyssw16a1 listopada PKM Jaworzno zapewni pasażerom bezpłatny dojazd do cmentarzy. 100% ulga obejmuje wszystkich podróżnych na każdej linii i jest ważna przez całe święto.

? Promocja obowiązuje już drugi rok. Zależy nam, by podróżni zostawili samochody w domu i podróżowali naszymi autobusami ? mówi Maciej Zaremba, rzecznik spółki. ? Im więcej ludzi pojedzie z nami, tym mniejsze ryzyko korków, zwłaszcza przy obecnych robotach drogowych w mieście.

? Co więcej, specjalna linia 382 rozpocznie kursowanie na trasie Łubowiec <?> Jeziorki Dożynkowa już 29 X. Ma to ułatwić dojazd do największego cmentarza w Wilkoszynie. 382-ka będzie jeździła przez 5 dni, aż do Zaduszek. ? dodaje Zaremba.

Jaworznicki przewoźnik dostosował (lub uruchomił) na 1 XI łącznie 6 linii. Poza 382 są to: 307, 312, 314  oraz linie okolicznościowe 380 i 381.

                                                                          
Linia 307 będzie miała dodatkowy postój na przystanku Szczakowa Bukowska Cmentarz od 8:00 do 17:00 (autobus zatrzyma się przy skrzyżowaniu ul. Bukowskiej i Sobieskiego).

312-ka będzie m.in. jeździła częściej w obie strony na trasie między Śródmieściem a dzielnicą Jeleń.
Linia 314 będzie miała m.in. więcej kursów do Dworca PKP w Szczakowej.
380-ka będzie kursowała na trasie Osiedle Stałe <?> Jeziorki Dożynkowa, a linia 381 ? na trasie Łubowiec Cmentarz Pętla <?> Szczakowa Dworzec PKP.

Całodobowa informacja dla pasażerów jest dostępna pod numerem 32 753 55 40 oraz przez stronę: www.jaworzno.kiedyprzyjedzie.pl  .

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us