Menu

Wynajem ciężkich dźwigów w Jaworznie

  • Autor  Promocja

 

wynajem dzwigi jaworzno CustomTrudne warunki pracy dźwigu, potrzeba użycia ciężkich maszyn lub skoordynowanej pracy dwóch żurawi? Zleć to firmie Sołtys - liderowi wynajmu ciężkich dźwigów w Zagłębiu. FUSUB Sołtys specjalizuje się w pracach na terenie elektrowni i elektrociepłowni.

 

Firma Sołtys jest sprawdzonym partnerem na wielu budowach, teraz działa również w Jaworznie. Dlaczego warto ją wybrać?

Pełna dyspozycyjność

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów na terenie całego Górnego Śląska, Zagłębia i Małopolski. Wykonujemy prace w całej Polsce, a także na terenie Europy. W Jaworznie dysponujemy wieloma ciężkimi dźwigami na wynajem, o różnej wielkości i możliwościach podnoszenia. Zadzwoń by umówić się na termin, a z pewnością znajdzie się u nas maszyna, która wykona twoje zlecenie!

Szybki dojazd

Pracujemy terminowo i zgodnie z umową. Jesteśmy w stanie szybko dojechać w każde miejsce Zagłębia i Górnego Śląska - nasza baza mieści się w Tychach.

Otwarte non - stop

Chcesz wypożyczyć ciężki dźwig w Jaworznie na weekend lub po godzinach pracy zakładu? Nie ma problemu! Żurawie firmy Sołtys są dostępne 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykonujemy prace zarówno w dzień, jak i w nocy (awaryjnie).

Przewaga dzięki technologii

Praca z tak wielkimi maszynami wymaga dobrego zaplanowania. Dzięki doświadczonemu centrum technologicznemu oferujemy pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z przygotowanym planem podnoszenia. Jesteśmy jedną z niewielu firm wynajmujących dźwigi w Jaworznie, która dysponuje takim centrum!

Wynajem ciężkich dźwigów

Zapewniamy pełną gamę ciężkich dźwigów na wynajem. Dysponujemy żurawiami mogącymi podnieść ciężar do 250 ton, na wysokość prawie 100m. Mamy również mniejsze żurawie do prac w miastach, na budowach i wszędzie tam, gdzie ciężki dźwig nie dojedzie. Nasze dźwigi do wynajęcia to sprzęt najwyższej klasy - regularnie serwisowany i kontrolowany pod kątem sprawności. Działają bez zarzutu! Specjalizujemy się w pracach na terenie elektrowni i elektrociepłowni.

Lider w Zagłębiu

25 lat doświadczenia w usługach dźwigowych czyni z nas niekwestionowanego lidera w Zagłębiu. Oferujemy wynajem ciężkiego dźwigu w Jaworznie wraz z operatorem i realizacją zlecenia podnoszenia od A do Z.

Specjaliści w realizacjach na terenie elektrowni i elektrociepłowni

Pracujemy na terenach już zabudowanych (m.in. w elektrowniach, elektrociepłowniach, zakładach przemysłowych, hutach), jak również na placach budowy. Specjalizujemy się w pracach trudnych, wymagających wyjątkowej precyzji i dokładnego planu podnoszenia. Zajmujemy się tym od lat, więc nasi klienci mogą liczyć na doświadczenie i wiedzę, które przekuwamy w codzienne sukcesy.

Wynajmij ciężki dźwig z firmy Sołtys już dzisiaj!

Kliknij i zamów dźwig: http://dzwigi.org/dzwigi-jaworzno-wynajem

wynajemdzwigijaworznoa

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us