Menu

Poselska aktywność internetowa Pana Dariusza Starzyckiego

  • Autor 

 

dstarzyckisrtronaFacebook, Instagram, Twitter, to trzy najbardziej popularne i używane dziś portale społecznościowe będące jednocześnie komunikatorami i kanałami informacyjnymi, dzięki którym społeczności mogą dowiadywać się o otaczającym ich świecie.

Wprawdzie tylko część internautów posiada konta na tych portalach i nie należy zapominać o pozostałych internautach, czerpiących wiedzę z tradycyjnych publikatorów, w tym internetowych to jednak nie idąc z duchem czasu można zostać skazanym na niebyt w przestrzeni publicznej.dstarzyckitwitterWie o tym Doskonale Pan Dariusz Starzycki Jaworznicki Poseł na Sejm RP, który z osiągnięć dzisiejszej techniki komunikacyjnej korzysta od dawna. Kilka lat temu informowaliśmy o aktywności Pana posła w Internecie.

dstarzyckifacebookWtedy jako jeden z niewielu posiadał nie tylko konto prywatne, ale i konto osoby publicznej w portalu społecznościowym Facebook, oraz bardzo prężnie działającą stronę internetową. Obserwując coraz to nowsze możliwości działalności w sieci, kilka miesięcy temu oblicze zmieniła strona internetowa, dstarzyckiinstagramdziś odpowiadająca najnowszym standardom, a do kanałów przekazy doszły zarówno Instagram jak i Twitter.
Obserwując te strony można być na bieżąco nie tylko z indywidualną aktywnością Poselską Pana Dariusza Starzyckiego ale i z najważniejszymi poczynaniami rządu Prawa i Sprawiedliwości.

dstarzyckisrtronaaZnaleźć tam możemy odnośniki do rezultatów najważniejszych głosowań, do planów PIS odnośnie doniosłych zmian w Państwie oraz do indywidualnych wystąpień sejmowych Posła.

Pan Dariusz Starzycki zaprasza do odwiedzania swoich profili, a w razie potrzeby do zgłaszania swoich uwag i propozycji związanych z poselską działalnością.

 

http://www.dariuszstarzycki.pl

https://twitter.com/starzyckid

https://www.facebook.com/posel.dariusz.starzycki

https://www.instagram.com/dariuszstarzycki

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us