Menu
reklama

Raz, Dwa, Trzy dla Betlejem w Jaworznie...

  • Autor razdwatrzy2019maj

Witajcie, bilety na koncert w cenie 90 i 100 złotych można zakupić od poniedziałku do piątku
w godzinach od Kawiarni ARETE (budynek MDK - ul. Inwalidów Wojennych 2)
tel.600 799 138 (pn-pt 14-20 oraz podczas imprez)
oraz
Siedzibie Stowarzyszenia Betlejem - ul. Długa 16
tel. 506 307 862 (pn-pt 8-16).
Bilety numerowane, liczba ograniczona. Zapraszamy

Kilka słów od Organizatora koncertu - Stowarzyszenia Betlejem z Jaworzna:

"Koncert organizuje nasze Stowarzyszenie z okazji odsłonięcia pomnika bezdomnego Włodka - mieszkańca naszego domu, który po 30 latach prowadzenia meliny w swoim rodzinnym domu trafił do szpitala, gdy jego dom spłonął. Po szpitalu zamieszkał z nami.
Mieszkał u nas 7 lat i zasłynął z sumiennego zamiatania naszej ulicy i wielkiej pogody ducha (nazywaliśmy go Człowiekiem Google Maps - podczas aktualizowania mapy zawsze się załapał na zdjęcie :)
25 maja - w 3 rocznicę jego śmierci - odsłaniamy jego pomnik, który będzie stał przy naszym domu. (więcej o Włodku i pomniku: https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/wlodziu-czlowiek-z-mapy-google-nie-zyje-i-dalej-zamiata,199,3481 oraz na www.betlejem.org). pomnik ma stać się znakiem nadziei dla wszystkich, którzy wątpią w swoją własną i innych możliwość przemiany.

24 maja, dzień przed odsłonięciem pomnika, organizujemy w naszym domu konferencję "Nie problem, ale dar - ubodzy w Kościele i świecie" z udziałem m.in bp Grzegorza Rysia z Łodzi, Janka Meli - podróżnika i Jacka Hajnosa - absolwenta ASP w Krakowie, autora wystawy "Różnica" (http://www.projektroznica.pl).

Po konferencji zagra Tosia Krzysztoń."

 razdwatrzy161010jg001

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us