Menu
reklama

Smolilo zabinska 750 Jacek Kielski 750Mariusz Kowalski 750

Przepraszam, nie przeszkadzam - premiera już 16 czerwca

Przepraszam nie przeszkadzamPo raz kolejny Teatr oddzielny zapraszana przygotowany przez siebie spektakl teatralny. To zgrana grupa osób, które swój czas poświęcają na rozwijanie talentów scenicznych. Śpiewają, biorą udział w przedstawieniach.

Ich zaangażowanie to niewątpliwa zasługa Pani Anny Korczyk, która niestrudzenie od lat skupia wokół siebie najlepsze młode talenty, pisząc dla nich scenariusze, piosenki, reżyserując, dbając o scenografię.

Każda premiera odbija się dużym echem wśród miłośników teatru w mieście, dowodząc, że praca i entuzjazm pozwalają osiągać naprawdę wiele.

Spektakl „Przepraszam, nie przeszkadzam?”, jest swoistym kalejdoskopem.
Przed naszymi oczami przesuwają się przypadkowi ludzie z ich na pozór powszednimi dramatami, które jednak uzyskują nowy, głębszy wymiar podczas nieoczekiwanych spotkań.

I wystarczy kawałek rzeczywistości, a w nim taka sobie zwyczajna ławka w miejskim parku, by jeden przypadek pociągnął za sobą lawinowo inne, a na nie zaczęły nakładać się okoliczności, tkające z przypadkowej materii, miejsca i czasu, wątki znaczące dla każdego z tych, którzy pozwolili sobie na drobny relaks, na tejże właśnie ławeczce.

Aby zaczęło toczyć się życie w nowych, zaskakujących dla samych uczestników tego dramatu odsłonach. Ale jest i róża, a jej rola jest nie do ocenienia. Prowadzi losy ludzi tak, jakby dotknęła ich ręka samego Boga.

Swoistym dopełnieniem wydarzeń są znane i bliskie każdemu polskie piosenki z końca poprzedniego stulecia.

Scenariusz i reżyseria - Anna Korczyk
Przygotowanie wokalne - Małgorzata Rogala
Muzyka - Dariusz Łętowski

Data premiery - 16.06.2018
Czas trwania - 100 min

Obsada - Katarzyna Biały, Kajetan Bystry, Agnieszka Chyla, Aleksandra Jelonek, Rafał Jedlecki, Piotr Knapik, Michał, Korczyk, Ewa Kowalcze, Dariusz Łętowski, Jaśmina Madej, Aleksandra Mistarz, Karolina Kowalczyk, Aleksandra Rejdych, Ewa Szpak, Natalia Świętosławska i Anna Wawrzyńczak

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us